OLENEVALT TEIE MADRATSIMÕÕDUST VALMISTAME SOBIVA VOODILAHENDUSE. VOODIKASTIDE LISAMISE VÕIMALUS.

Kiilulahendus

Kiilulahendusega

Lauamaterjalist voodi ported ja peats, mis lõigatud otse metsas kasvanud puutüvest. Viimistletud tapid ja puitkiiludel põhinevad liited voodi kokkupanemisel. Soe ja turvaline valik puhkehetkeks. Palju puitu ent ometi rohkem kui puit. See on läbimõeldud stiil ja terviklahendus.

Kiilulahendusega - madrats põrandal

Kõik, mis kehtib Kiilulahendusega voodi puhul kehtib ka siin... Ainult selle erandiga: madrats on otse põranda peal; ei ole voodipõhja; ei saa kasutada voodikaste... Küll aga sobib imehästi katusealusesse ruumi või inimesele, kes on harjunud oma madratsiga sõna otseses mõttes põrandal magama. Seda saab teha ka stiilselt!

Voodi

Sirgjooneline

Läbivaks disainielemendiks on puhtad jooned ning servatud lauamaterjali kasutamine. Poltühendused, mis voodit koos hoiavad on peidetud (voodiraamis seespool) ning välja paistma ei jää. Voodi on kompaktne ja võtab vähe ruumi, sest puuduvad massiivsed ning ruumimahukad detailid.

Taaskasutus

Voodi on kombinatsioon taaskasutatud palkmaterjalist ning palgist lõigatud lauamaterjalist. Fookuses on massiivsed voodi jalad, mis reeglina on valmistatud vanast majapalgist ehk taaskasutatud materjalist. Kuna jalad on massiivsed, siis on ka voodi ported, jaluts ning peats paksemast materjalist (kuni 5 cm).