NÄITEID LOODUSLIKU JOONEGA LIIMKILPIDEST; KASUTUSVÕIMALUSTEST MÖÖBLI JUURES; IDEED

 

 

Tammest lauaplaat mõõtudega  1×1,4 m. Köögisaarele. Liimkilpi on integreeritud kaks loodusliku joonega planklauda: sellisena nagu loodus neile kuju on andnud. Kahel pool servades ja keskel on niinimetatud täitetükid.

Kilbi mõõtmed vastavalt tellimusele kohandatavad. Samuti materjal.

Lauaplaat

 

 

Pikk ja kitsas loodusliku joonega aknalaud. Kilbi keskel selgelt eristuv ja ilusa tekstuuriga planklaud. Äärtel täitetükid loodusliku joonega planklaua järgi.

 

Mõõdud ja materjal kohandatav vastavalt tellimusele. Kasutusvalkonnad aknalauad ja dekoratiivsed püstkilbid seinale kinnitamiseks. Tekib efekt puutüve läbilõikest.

 

 

 

 

Dekoratiivsed püstkilbid “läbilõige puutüvest” seinale kinnitamiseks. Annavad interjööris kindlasti dünaamikat ja avarust juurde. Erinevad kasutusvõimalused. Mõõdud, suurused ja kasutusvõimalused erinevad, vastavalt interjöörile.

kaks2

 

 

Lauaplaat kohvilauale, mõõduga 1,4 x 0,7 m. Loomulikult on mõõdud jällegi tellitavad. Niisamuti materjalivalik. Antud kilp sisaldab endas ka lipsdetaile, mida on kasutatud pragude stabiliseerimiseks. Keskmine plank on loodusliku joone järgi kilpi paigutatud.

 

 

Kombineeritud liimkilp, mis koosneb keskossa lisatud loodusliku joonega plangust, kuid mille ülejäänud lamellid on sirge liitega. Mõõdud ja materjalid nagu ikka tellitavad.

plaat
Kummut

Kasutusvõimalused mööbli koosseisus. Sahtlitega TV-kapp, mille pealmine plaat on loodusliku joonega liimkilbist.Kui sul on mööbliprojekt, millele otsid teostust ja soovid, et kasutatud oleks loodusliku joonega kilpi, siis võta ühendust (saada ka visand) ja kirjelda oma soove: unepesa@gmail.com

 

Suures plaanis TV-kapi sahtlite esitükid, mis moodustavad ühtse terviku (kõik avanevad eraldi). Materjaliks tamm. Tükid on lahti lõigatud loodusliku joonega kilbist. Valge rant kilbis on tamme maltspuit, mis visuaalis toob plangu kuju väga hästi ja selgelt esile.

Kummut